Hortlík – Petrjánoš/88.Wohner/ – Skalický – Grunta – Stejskal

Paata/78.Batrla/  – Popelář – Langer/85.Janda/

M.Krátký/66.A.Bartoš/ – Špatenka/88.Popel/ - Kozák

BRANKY:  Knápek   -   Grunta, Paata, Langer, Batrla

K dalšímu velmi důležitému zápasu mohl trenér Novák ml. poslat do hry téměř ideální sestavu. Na nekvalitním trávníku to bylo znát, v obou poločasech bylo Ústí jednoznačně lepším týmem, od daleko větší porážky zachránila domácí střelecká smůla Jiskry a dobrý výkon gólmana Herzoga. Od úvodních minut se hrálo převážně na půlce Sokola, rychlonozí Kozák,  Paata i Krátký provětrávali obranu soupeře, těžili hlavně z aktivity a přihrávek Špatenky, Langera a Popeláře ze středu hřiště. Na úvodní gól se čekalo do 15. min., kdy rohový kop Langera poslal hlavou do sítě kapitán Přemysl Grunta – 0:1. Radost však netrvala dlouho, za Tatenici hraje Miroslav Knápek, který několik sezon úspěšně hájil barvy našeho oddílu. I v 41 letech mu to pořád kope, což potvrdil v 30. min. nečekanou střelou z vápna pod břevno – 1:1. V 35. min. se zaskvěl gólman Hortlík po další dělovce Knápka z vápna, tentokrát efektně dostal míč do zázemí. Ještě do poločasu ale vrátil vedení lepšímu týmu Tchanturia Paata, jenž v 41. min. svým typickým způsobem po uvolnění přes obránce přesnou střelou k tyči stanovil výsledek poločasu – 1:2. Ani po přestávce se obrázek hry moc nezměnil, další góly postupně zápas rozhodly. V 61. min. Patrik Langer napodobil Paatu a po samostatné akci přesně mířenou střelou zvyšuje – 1:3. Definitivní rozhodnutí zařídil střídající Ivo Batrla po pohledné kombinaci s Popelářem – 1:4. Velmi potřebné vítězství výrazně zvyšuje šance béčka na záchranu, ale vyhráno zdaleka není.

Z toho pohledu bude klíčový příští domácí zápas proti stejně ohroženému oddílu TJ Luže. Toto utkání je na programu