Mistrovské utkání 11.kolo muži A
11. KOLO FORTUNA DIVIZE

JISKRA ÚSTÍ N.O. – SK KOSMONOSY   

                     3   :   1  / 3 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ:

Jeřábek – Stránský – Chleboun – Hrnčíř - Langer

Faltus/62.Skalický/ – Špatenka – Vašek/80.Kočí/

Bednář/62.Tichý/ – Souček/89.Mikulecký/ – Kozák/62.Paata/

SESTAVA  KOSMONOSY:

Valín – Hrdlička – Šoufek/76.Trajkovski/ – Kubelka – Pažout/46.Krfál/

Prieložný – Skramuský/86.Hradec/ – Pajer – Strnad/46.Havlas/

Šulc/82.Straka/ - Mašek        

BRANKY:  16.´ Chleboun, 37.´ Bednář, 40.´ vlast. – 62.´Šulc

  /250 diváků/

Na velmi dobře připraveném trávníku potvrdili domácí obrovský bodový rozdíl mezi oběma soupeři a bez problémů si připisují další tři body. I přes neúčast zraněných Hynka a Sokola hrálo Ústí s chutí, rychle po křídlech, gól visel ve vzduchu. Do první vážné šance se však dostali hosté v 10. min., kdy se za obranou na penaltě zjevil volný Šulc, kterého naštěstí skvěle vychytal Jeřábek. Po úniku a přihrávce Faltuse spálil ve 14. min. na druhé straně velkou příležitost Souček. Ve 14. min. skvěle zabojoval uvnitř šestnáctky Bednář, získal roh, který Langer rozehrál přesně na Patrika Chlebouna, jehož tvrdá hlavička k tyči byla nechytatelná - 1:0. V 31. min. vsítil velmi dobře hrající Bednář gól po krásné kombinační akci, neplatil však pro ofsajd. V 37. min. byl Jan Bednář faulován před pokutovým územím a sám následný přímý kop poslal kolem zdi do sítě – 2:0. Krásný gól nebyl poslední, v 40. min. získal Kozák roh, ten z pravé strany perfektně rozehrál Stránský, aby před nabíhajícím Chlebounem poslal míče do vlastní branky nešťastně Kubelka – 3:0. Stejně jako v předchozím domácím zápase nedokázalo Ústí navázat na výkon z úvodní části.  Už ve 47. min. musel Jeřábek vytáhnout další skvělý zákrok po hlavičce Pajera. Tento velmi dobrý hostující útočník připravil v 62. min. gólmana Jeřábka o čisté konto, když po jeho pěkné akci zblízka snížil Šulc – 3:1. Větší komplikaci však domácí nepřipustili. V 68. min. potvrdil svoji smůlu v koncovce střídající Paata, když po samostatné akci nechal vyniknout gólmana Valína. V 70. min. po pěkné kombinaci Langera s Paatou pálí z prvního doteku Souček, po následném rohu výborně hlavičkuje Tichý, ovšem ještě lepší je zákrok brankáře. Po bezproblémovém vítězství zůstává Ústí v čele tabulky, ale musí se nachystat na velmi těžký závěr podzimu, kdy se střetne postupně se všemi svými nejbližšími pronásledovateli.

Před tím, ale musí ještě zvládnout utkání na hřišti lepšícího se Hlinska. Tento zápas se hraje v neděli 22. 10. od 15.30 hodin. 

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.