Mistrovské utkání 13.kolo muži A
13. KOLO FORTUNA DIVIZE

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FC SLAVIA H.KRÁLOVÉ    

                          6   :   1  / 3 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ:

Jeřábek – Stránský/78.Skalický/ – Chleboun – Hrnčíř - Langer

Vašek/63.Kozák/ – Špatenka – Hynek/78.Mikulecký/

Bednář/63.Tichý/ – Souček – Sokol/63.Paata/

SESTAVA  SLAVIA:

Vaníček/53.Zadrobílek/ – Hlušička/40.Krotil/ – Tomek – Málek - Mates

Makhare/40.Novotný/ – J.Kabeláč/73.Štipák/ – Chlumecký - Vošlajer

Řezáč - Strasser            /

210 diváků/

BRANKY11.´a 21.´Sokol, 27.´ Souček, 48.´ Bednář, 60.´vlast., 69.´Tichý – 77.´ vlast.

 

Náročný závěr podzimu odstartovali domácí skvěle, proti úspěšnému nováčkovi potvrdili nárůst formy a zápas proměnili v exhibici. Hosté drželi krok jen několik úvodních minut, jejich pozdější zmar odstartovala v 11. min. hrubka v obraně, kterou suverénně potrestal Tomáš Sokol – 1:0. Poté se na branku Slavie valil jeden útok za druhým po křídlech, ale další gól přišel v 21. min. po parádní akci středem. Skvělou dlouhou průnikovou přihrávku Součka zakončil pod tělem brankáře znovu Tomáš Sokol – 2:0. Domácí pokračovali ve skvělém vystoupení, které završili v 27. min. po přesném centru Stránského do vápna, kde neobsazený Jan Souček hlavou do protipohybu brankáře zvyšuje – 3:0. Také po přestávce předvedlo Ústí výtečný výkon. Krásný fotbalový moment ukázal v 47. min. Sokol, když po odvráceném přímém kopu Hradce prošel s míčem od své šestnáctky až do vápna soupeře, jeho ránu vytáhl gólman do zámezí, ale akce pokračovala rohem, který rozehrál Stránský na hlavu Jana Bednáře a ten se nemýlil – 4:0. V 60. min. se po pravé straně prodral do šestnáctky opět Stránský a jeho přihrávku si do vlastní sítě srazil Chlumecký – 5:0 Zápas si dokonale užili i střídající hráči Jiskry, spokojené fanoušky tradičně nejvíce bavil svými technickými kousky Paata, ale aplaudovalo se v 69. min. Radku Tichému, jenž využil podklouznutí jednoho z borců Hradce, aby z půlky hřiště přesně trefil střed opuštěné branky - 6:0. V závěru pochopitelně trošku polevila koncentrace domácích v obraně, tu mohl využít v 75. min. hostující Novotný, kterého skvěle vychytal Jeřábek. Čisté konto však jistý gólman Jiskry neudržel, postaral se o to jeho spoluhráč Langer, jenž nešťastně zblízka tečoval ostrou přihrávku z pravé strany – 6:1. V samotném závěru předvedl dvě krásné individuální alce Paata, ale střelecká smůla se ho drží stále. V prvním případě skvěle zasáhl gólman, podruhé pálil těsně vedle šibenice. 

To už ale nemohlo nic změnit na skvělém dojmu z předvedeného ústeckého výkonu. Ten bude třeba zopakovat v dalším těžkém utkání na hřišti třetího celku průběžného pořadí TJ Velké Hamry.

Hraje se v neděli 5. 11. od 10.00 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.