Mistrovské utkání 13.kolo muži B
13. KOLO I. A TŘÍDY

SLOVAN M.TŘEBOVÁ - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“

                                0   :   1  / 0 : 0 / 

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík – Kozák/73.M.Šimek/ - Skalický - Řehák – Stejskal

Faltus/53.Popelář/ - Kočí – Rejda – Hofman

Mikulecký/89.Grunta/ – Paata/89.Š.Kopecký/

BRANKY:  54.´ Hofman

 

Béčko Jiskry se v závěru podzimu vrátilo na vítěznou vlnu a sezonu zakončuje skvělým vítězstvím na hřišti aktuálně druhého týmu tabulky. Domácí pojali zápas velmi prestižně, hráli velice tvrdě, místy až bezohledně. Hostující tým nastoupivší v optimální sestavě se však nedal zastrašit, a postupem času se začala projevovat jeho fotbalová převaha. V úvodním poločasu se hrálo převážně ve středu hřiště, bez většího vzruchu před oběma brankami. V této části hry mohl otevřít skóre Kočí, jehož hlavička po centru z pravé strany otřásla břevnem. Stejnou smůlu však měla i Třebová. Po přestávce už byla Jiskra lepší a měla i několik příležitostí. Rozhodující moment zápasu se odehrál v 54. min., kdy po přihrávce Rejdy pronikl do šestnáctky Mikulecký, ideálně přihrál na zadní tyč, kde zcela volný Michal Hofman poslal míč do sítě – 0:1. Střelec gólu /hostování z FK Pardubice/ podstatnou část podzimu musel pro zranění vynechat, vrátil se na poslední dva zápasy a v pravý čas. Po vstřeleném gólu mohl skóre navýšit ještě Mikulecký, kterého vychytal gólman i Paaata, jehož sólo skončilo na boční síti. V hektickém závěru si velmi dobře hrající obrana Jiskry se snahou Slovanu poradila. Po svízelné minulé sezoně skočí béčko po podzimu nejhůře na třetím místě, což je velmi milé překvapení. Tým složený převážně s mladých hráčů širšího kádru áčka se výborně sehrál a jeho postavení je zcela zasloužené. Škoda výsledkového výpadku mezi 8. a 10. kolem, umístění mohlo být ještě mnohem lepší.

Trenér Novák velice chválí všechny hráče, kteří v Moravské Třebové zasáhli do zápasu, včetně Přemysla Grunty, který z pracovních důvodů v týmu končí. Jarní část bude pokračovat od března 2024.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.