Mistrovské utkání 26.kolo muži A
26. KOLO FORTUNA DIVIZE

SK KOSMONOSY  -  JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“

                         2   :   2  /1 : 0/ 

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Jeřábek – Stránský - Chleboun – Hrnčíř - Langer

Hynek/77.Skalický/ - Špatenka – Souček

Faltus/77.Sokol/ – Bednář/93.Řehák/ – Paata/65.Ráliš/

SESTAVA KOSMONOSY:

Kindl – Poláček – P.Hradec/79.Motyčka/ – Hrdlička - Pajer

Mašek – Trýzna – Podzimek/77.D.Hradec/ - Šourek

Kubelka/67.Fišer/ - Šulc/77.Zeman/

BRANKY: 25.´ Podzimek, 65.´ Šulc – 56.´ Souček, 57.´ Bednář

 

Fotbalový tým Jiskry stále drží jarní neporazitelnost, ale v Kosmonosech proti velmi dobrému soupeři jeho výkon stačil pouze na bod. Hned v úvodu překvapili domácí nečekaným signálem z přímého kopu, naštěstí v jasné šanci selhal Kubelka. V 6. min. na druhé straně po dravém průniku a přihrávce Hynka promarnil velkou příležitost Souček, když z malého vápna nastřelil gólmana. Ve 24. min. prohráli ústečtí sérii soubojů na pravé straně, následoval přesný centr, který zužitkoval nekrytý Podzimek – 1:0. Poté Jiskra získala několik nadějných situací, ale šance Součka a Paaty zůstaly nevyužity. Po přestávce aktivní hra Jiskry pokračovala a výsledek se dostavil v 56. min., v níž po standardní situaci propadl centr na Jana Součka, jenž zblízka protlačil míč do sítě – 1:1. Dvě jedničky na ukazateli skóre nesvítily dlouho. Prakticky vzápětí po této brance chybovali domácí znovu, získaný míč Souček parádně středem poslal na Jana Bednáře a ten zvyšuje – 1:2. Vzápětí se na druhé straně vyznamenal Jeřábek likvidací jasné šance domácích. Přesto Ústí neudrželo vedení dlouho, podobně jako na podzim na Spojích těžce získaný náskok ztrácí v 65. min., kdy dostali domácí na levé straně až moc velký prostor, který využili přesným centrem na osamoceného Šulce a ten zblízka dokázal vyrovnat – 2:2. Vedení mohl hostům vrátit o několik minut později Faltus, který odvážně pronikl mezi obránci, ale závěr efektní akce mu zmařil brankář Kindl. Zbytek zápasu se odehrál převážně na polovině Kosmonos, ale kýžený vítězný gól už nepadl. I tak je bod na trávníku stále se lepšícího soupeře cenný.

Náskok na čele tabulky je stále zřetelný, velmi důležitý bude přesto příští domácí zápas. Po dvou remizách je potřeba se vrátit na vítěznou vlnu. V sobotu 18. 5. od 17.00 hod. bude soupeřem svěřenců trenéra Chudého o záchranu bojující FCFotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.