Mistrovské utkání 25.kolo muži B
25.KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – TJ SLATIŇANY

                                1   :   1  / 1 : 1 / 

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík – Jansa – Jeřábek - Řehák - Stejskal

M.Krátký – Rejda – M.Šimek/83Kotoulek/

Král/78.Kvapil/ – Mikulecký – Krummer/67.Mačát/

BRANKY:  30.´ Král  -  24.´ Pytlík

 

Poslední domácí vystoupení béčka v končící sezoně skončilo nerozhodným výsledkem znamenajícím, že náš tým nemůže po závěru soutěže skončit hůře než na třetím místě. V silně kombinované sestavě nastoupil na místě stopera na ruce zraněný gólman áčka Matěj Jeřábek a hrál výborně. Na podmáčeném trávníku se hra pohybovala převážně ve středu hřiště s minimem příležitostí na obou stranách. Výjimkou byla situace z 16. min., kdy zcela sám před Hortlíkem neuspěl hostující Sotona. Ve 23. min. se po akci Stejskala ocitl na chvilku zcela sám před brankou domácí Mikulecký, zradilo ho však zpracování přihrávky. Z protiútoku nečekaně vypálil z 25m Jan Pytlík a míč doplachtil za záda ústeckého gólmana – 0:1. V 30. min. se však nejlepší střelec domácích Mikulecký obsadil do role nahrávače a po jeho přesném centru z levé strany se chytrou tečí prosadil Daniel Král – 1:1. V závěru úvodní části ještě pěkně zakombinovali Krátký s Krummerem, jehož střelu kryl brankář Dubský. Po přestávce mohl zvýšit M.Krátký po ideální přihrávce od Jeřábka, z prostoru penaltové značky ale nechal vyniknout brankáře. Po gólu volala i střela Jansy z prvního doteku po centru Šimka, mířila však vedle. V samotném závěru získali hosté přímý kop z nadějné pozice před vápnem, exekutor Slavík sice trefil branku, ale radost mu pokazil pohotový zákrok Marka Hortlíka.

Vyrovnaný zápas tak skončil zaslouženou dělbou bodů. Béčko zakončí výbornou sezonu na hřišti SK Polička, tento zápas je na programu v sobotu 8. 6. od 17.00 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.