Mistrovské utkání 26.kolo muži B
26.KOLO I. A TŘÍDY

SK POLIČKA  -  JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“

                  1   :   0  / 0 : 0 / 

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík – M.Šimek/37.Kvapil/ – Hoffman - Řehák - Stejskal

Paata/71.Novák/ – Mačát – Rejda - Popelář

Král - Mikulecký

BRANKA:  47.´ Boháček

 

Závěrečný zápas úspěšné sezony absolvoval vzhledem k velkým absencím silně kombinovaný tým, ve kterém měli výrazné zastoupení veteráni. Podle očekávání to na body nestačilo, ale všichni hráči, kteří do zápasu nastoupili, zaslouží obrovské absolutorium. Úspěšné souboje se soupeřem sváděli i padesátníci Dušan Kvapil a Vladimír Novák, o mnoho mladší nejsou ani další hráči staré gardy, kteří obětavě v závěrečných zápasech vypomáhají. Zápas v Poličce se odehrával sice většinou na polovině Jiskry, ale bez větších příležitostí na obou stranách. Hostujícímu tým nevyšel nástup do druhého poločasu, kdy už ve 47. min. rozhodl o osudu zápasu domácí Libor Boháček – 1:0. Poté už si Polička výsledek pohlídala, s postupem času pochopitelně na straně Jiskry odcházela kondice.

I přes tuto porážku končí béčko na skvělém třetím místě se ziskem 50 bodů. Všichni hráči i realizační tým zaslouží velkou pochvalu za nečekaně skvěle odehraný ročník 2023/2024.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.