Starší přípravka
Halový turnaj Pardubice 25.11.2018

 

SESTAVA: Dušek Lukáš, Rýdl Jaroslav, Hoffman David, Klouda Tobiáš, Chaloupka Ondřej, Langer Adam, Gombár Daniel.

 

Ústí nad Orlicí – Pardubice   1:2

Branka: Rýdl

 

Ústí nad Orlicí – Havlíčkův Brod   4:2

Branky: Dušek, Langer, Chaloupka, Hoffman

 

Ústí nad Orlicí – Chrudim   1:2

Branka: Chaloupka

 

Ústí nad Orlicí – Přelouč 2:4

Branky: Hoffman, Langer

 

Ústí nad Orlicí – Žďár nad Sázavou   4:6

Branky: 3x Chaloupka, Hoffman

 

POŘADÍ:

  1. Žďár nad Sázavou  2) Havlíčkův Brod, 3) Přelouč 4) Pardubice 5) Chrudim 6) Ústí

 

Máme za sebou první halový turnaj.

Hned úvodní zápas s Pardubicemi nám naznačil, v čem bude náš největší problém. Po celý zápas jsme byli jasně lepším týmem, ale zahodili jsme neuvěřitelné množství šancí a dostali laciné branky, jednu po chybné rozehrávce a druhou minutu před koncem tečovanou střelou do protipohybu brankáře. Poté jsme skvěle otočili zápas s Brodem ze stavu 0:2 na 4:2. Další zápasy s Chrudimí a Přeloučí už nebyly tak dobré i když bojovnost nechyběla. Poslední utkání se Žďárem pořadatelé označili za nejhezčí a nejlepší zápas na turnaji. Sice jsme opět po hrubých chybách v rozehrávce prohrávali už 1:5, nicméně kluci to nezabalili a makali až do konce, předváděli pěkné kombinační akce. Podařilo se nám snížit až na 4:5, poté jsme šli z půlky hřiště úplně sami na brankáře, ale bohužel, jak jsem psal již na začátku ani z těchto více než tutových šancí jsme gól nedali. Soupeře jsme zatlačili, ale branku jsme prostě dát nemohli a minutku před konce do již hodně otevřené obrany jsme inkasovali poslední branku na 4:6.

Pro ty, kteří tam nebyli to bude nepochopitelné, ale kdo tam byl, tak dá mému hodnocení za pravdu. S turnajem jsem totiž spokojen, jak s nasazením, tak s předváděnou hrou. Žádný ze soupeřů nás nepřehrál. Naopak, ve většině zápasů jsme byli my tím lepším týmem. Určitě musíme zapracovat na koncovce, protože kdybychom proměnili alespoň polovinu našich šancí, tak jsme turnaj museli vyhrát. Dále musíme odstranit hrubé chyby v rozehrávce, ale zase oceňuji, že se snažíme a chceme hrát fotbal a nejen nakopávat dlouhé balony, jako to dělaly některé týmy a z toho prostě bohužel chyby pramení.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.