Od starosty přímo na Plzeň
OD STAROSTY PŘÍMO NA PLZEŇ

Fotbalisté TJ Jiskra vstoupí do nového roku slavnostně. V pondělí 7. 1. 2019 v 12.30 hodin přijme starosta města Petr Hájek na radnici A tým mužů a vedení fotbalového oddílu. Tímto aktem vyjádří poděkování za vzornou reprezentaci města v třetí lize. Fotbalový tým Jiskry po svém postupu do ČFL v roce 2017 ani ve svém druhém roce působení v této soutěži nezaostává a v sezoně 2018/2019 přezimuje na krásném sedmém místě, s nepatrnou ztrátou na medailové pozice.

Bezprostředně po skončení tohoto přijetí v 13. 30 hodin nastoupí na náměstí výprava oddílu do autobusu a odcestuje k úvodnímu přípravnému zápasu proti účastníkovi Ligy mistrů Viktorii Plzeň. Tento zápas se hraje v úterý 8. 1. 2019 v 15.00 hod. na tréninkové travnaté ploše s nově vybudovaným vyhříváním.

Zájemci se mohou na zájezd do Plzně přihlásit na sekretariátu TJ Jiskra, telefon: 731 803 160, e-mail: skacel.fotbalusti@seznam.czFotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.