Turnaj mladší přípravka 13.1.2019
HALOVÝ TURNAJ VYSOKÉ MÝTO  13.1.2019

 

SESTAVA: Dušek Lukáš, Klouda Tobiáš, Rýdl Jaroslav, Hoffman David, Langer Adam, Chaloupka Ondřej, Gombár Daniel

 

Výsledky ve skupině:

Uo – Slatiňany  0:1

Uo – Moravany  2:0 ( Gombár, Langer )

Uo – Vysoké Mýto  0:0

Uo – Žďár nad Sázavou  0:0

O 5-6 místo

Uo – Solnice 1:1 (Chaloupka) 2:1 na penalty (proměnili: Langer, Hoffman, neproměnil Chaloupka)

 

Celkové pořadí turnaje

1.      FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

2.      FK Pardubice

3.      SK Slatiňany

4.      FK Letohrad

5.      Jiskra Ústí nad Orlicí

6.      SK Solnice

7.      FK Spartak Choceň

8.      SK Vysoké Mýto

9.      TJ Sokol Moravany

10.     FK Česká Třebová

 

Do turnaje jsme vstoupili prohrou. Za celý turnaj jsme udělali jednu jedinou chybu v rozehrávce, bohužel soupeř jí hned potrestal a první zápas jsme tedy prohráli 0:1.

Celý druhý zápas jsme byli jasně lepším týmem, ale rozhodnout o výhře se nám povedlo až těsně před koncem, kdy jsme vstřelili dva slepené góly. Zbylé dva zápasy ve skupině s Mýtem a se Žďárem měly stejný průběh. Do obrany to bylo dobré, ale těch spálených šancí to se jen tak nevidí. Oba zápasy jsme remizovali 0:0. Stačilo proměnit jednu z mnoha šancí a vyhrát jeden z těchto dvou zápasů a hráli jsme o medaile, bohužel dvě remízy nás odsunuly na třetí místo ve skupině a boj o 5-6 místo. Tady jsem se utkali se Solnicí. V zápase jsme vedli po brance Ondry Chaloupky 1:0 soupeř stihl ke konci zápasu vyrovnat a šlo se na penalty. V nich se k nám přiklonilo štěstíčko, když soupeř trefil tyčku a břevno a jelikož my jsme dvě penalty proměnili bylo rozhodnuto.

Za turnaj zaslouží kluci pochvalu sice jsme byli pátí, ale za celý den jsme dostali pouze dvě branky a jen jednou jsme nešťastně prohráli. Musíme však zapracovat na koncovce, není možné, abychom šli za turnaj asi osmkrát sami na branku a nedali z toho ani jeden gól.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.