Přípravné utkání A mužstvo 19.1.2019
 

PŘÍPRAVA „A“ MUŽSTVA

JISKRA ÚSTÍ N.O. – SPORT. SDRUŽENÍ OSTRÁ  

                          0   :   1  / 0 : 1 /               

SESTAVA ÚSTÍ 1. POLOČAS:

Krátký - Skalický -  Lněnička - J.Chleboun – Langer

Habrman - Falta - Souček – Čech - Fikejz

Smíšek

SESTAVA  ÚSTÍ 1. POLOČAS:

Truhlář – M.Kopecký – J.Chleboun/64.Lněnička/ – P.Chleboun – Langer/64.Bohunek/

Pazdera – Pavlásek – Čech – Souček - Procházka - Vaňous

BRANKA14.´ Horák

 

Do prvního přípravného utkání na domácí UMT poslal trenér Chudý celý širší kádr, mimo omluvených Tichého a Smejkala. Hosté hrající divizní skupinu B završili tímto střetnutím své ústecké zimní soustředění. V obou poločasech měli domácí mírnou územní převahu, ale před brankou byli málo nebezpeční. Hostující tým mohl otevřít skóre už v 11. min., kdy pálil z vápna těsně nad branku Jackl. Rozhodující akce zápasu se udála v 15. min. po pěkné individuální akci Kamlacha, jehož vtipnou přihrávku patičkou umístil z hranice šestnáctky přesně k tyči Horák – 0:1. Ve 30. min. gólman Ústí Krátký likvidoval střelu Kamlacha, z následného rohu poslali hosté odražený míč vysoko nad branku. V závěru úvodní části se vyznamenal brankář Ostré, když reflexívně vyrazil tvrdou ránu Habrmana a vzápětí kryl i pokus Součka z 20m. Sestava, kterou trenér Jiskry nasadil do druhého poločasu, si dokázala vypracovat místy až drtivou převahu, ale do vyložené šance ji dobře hrající obrana soupeře nepouštěla. Naopak v 57. min. po rychlém protiútoku Ostré došlo ve vápně k faulu a kopala se penalta. Exekutor Vobořil však nechal vyniknout střídajícího gólmana Truhláře. V hektickém závěru domácí dlouho obléhali branku Kellera, ale vyrovnávací gól vsítit nedokázali. Hosté tak ke své velké radosti zakončili svůj pobyt v Ústí vítězstvím. Trenérský tým domácích byl určitě spokojen s tím, že do zápasu konečně zasáhli dlouhodobě zranění hráči, kteří chyběli podstatnou část podzimu. V úvodním poločasu nastoupil v obraně Ondřej Skalický, po přestávce se po bok bratra Jakuba znovu postavil na místo stopera Patrik Chleboun a v útoku kapitán týmu Zdeněk Vaňous.

Příprava našeho týmu pokračuje opět v sobotu 26. 1. od 10.00 hod. v Brně, na UMT vedoucího celku MFL SK Líšeň.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.