Přípravné utkání mladší žáci 24.1.2019

FK Letohrad - Jiskra Ústí nad Orlicí  4 : 0  / 0 : 0 /

Sestava:  Zářecký - Fišer, Kapoun, Šváb - Cindr, Horálek, Borovička J. - Kusý, Eliáš  (Dudek, Skala, Pirkl).

V mírně arktickém počasí sehráli i druhý přípravný zápas naši mladší Galacticos.
A i přestože jsme výrazně omladili tak výkon v prvním poločase nebyl vůbec špatný. Vycházeli jsme z dobře organizované a hrající obrany a s nepatrně fyzicky vyspělejším soupeřem jsme drželi krok. Bohužel si ani jedna strana vyložené gólové příležitosti nevytvořila a tak poločas skončil smírně 0:0.
Po přestávce jsme dostali brzy branku, která nás zbytečně zlomila a zápas se začal vyvíjet jednoznačně ve prospěch soupeře. Naše mladé mužstvo složené z většiny přípravkářů však teprve sbírá zkušenosti a tak porážka 4:0 není určitě rozhodující. Důležitý je přístup a zodpovědná práce v pravidelném tréninku. Potom dobré výsledky určitě příjdou.