Přípravné utkání A mužstvo 9.2.2019
 

ZIMNÍ PŘÍPRAVA „A“ MUŽSTVA

JISKRA ÚSTÍ N.O. – MFK CHRUDIM  

                          1   :   3  / 1 : 1 /               

SESTAVA ÚSTÍ :

J.Krátký/46.Bartaloš/-Skalický/46.Kopecký/- J.Chleboun -P.Chleboun–Langer

Habrman/70.Smíšek/-Falta-Souček–Vaňous-Pazdera

Smejkal/70.Skalický/

BRANKY39.´ Pazdera  – 40.´ Dostálek, 76.´ Kesner, 85.´ Sulík

Zimní příprava fotbalistů Jiskry vstoupila do své druhé poloviny, kvalitu týmu prověřil v sobotu účastník druhé nejvyšší soutěže. Především v prvním poločasu byli domácí borci svému soupeři velmi rovnocenným partnerem a to i bez několika omluvených hráčů /Lněnička, Tichý, Čech, Pavlásek/. Po přestávce se do branky postavil Daniel Bartaloš /98/, jenž přišel na zkoušku z FK Pardubice. Úvod zápasu patřil překvapivě domácím, kteří si vypracovali několik nadějných situací. Ve 4. min. si na pěkný pas za obranu naběhl Smejkal, před vápnem byl však u míče dříve gólman Mrázek. Ještě těžší zákrok musel Mrázek vytáhnout ve 12. min., kdy po chybě jednoho z obránců řešil nájezd a střelu Langera z ostrého úhlu. V 17. min. ještě J.Chleboun těsně minul hlavou přesný centr Langera do ohně. Poté převzali hosté iniciativu, ale jejich snaha končila většinou na hlavách nebo kopačkách výtečně hrajících bratrů Chlebounů ve středu obrany. Ve 29. min. se vyznamenal brankář Jiskry Krátký po dobře zahraném přímém kopu Kopeckého k tyči. Velkou radost přinesla do domácích řad 39. min., v níž se po akci středem dostal do vápna Pazdera, a jeho střela skončila v síti – 1:0. Byl to vůbec první gól Ústí v tomto roce. Radost z něj však netrvala dlouho, po špatném odkopu získal ve vápně míč Dostálek, na jehož přesnou přízemní střelu k tyči Krátký nedosáhl – 1:1. Po přestávce hosté poslali do zápasu několik čerstvých borců, získali místy až drtivou převahu, ale dlouho naráželi na pevnou obranu Jiskry. V okamžicích, kdy domácí opticky vyrovnávali hru a několikrát prověřili pevnost obrany MFK přišlo rozhodnutí. Po sérii standardních situací před vápnem se ujal v 76. min. centr do vápna, tam se míč odrazil před Kesnera, jenž zblízka skóroval – 1:2. Naděje na slušný výsledek pohasla pro Ústí v 85. min., kdy hosté potrestali zbytečnou ztrátu míče ve středu hřiště bleskovým protiútokem, který bezpečně zakončil Sulík – 1:3.

I přes porážku bylo na hře svěřenců trenéra Chudého znát podstatné zlepšení. A to bude potřebné i v dalších zápasech. V sobotu 16. 2. od 10.00 hodin prověří formu týmu na svém hřišti další účastník 2. ligy FC Hradec Králové.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.