Přípravné utkání A mužstvo 16.2.2019
FC HRADEC KRÁLOVÉ - JISKRA ÚSTÍ N.O.   

                                  3   :   0  / 0 : 0 /               

SESTAVA HRADEC 1. POL.:

Vízek – Finěk – Kvída – Plašil – Urma

Šípek – Jukl – Černý – Ďurděvič

Da Silva – Kropáček

SESTAVA HRADEC 2.POL.:

Vízek – Finěk – Janoušek – Kvída

Vlkanova – Kateřiňák – Zorvan – Ďurděvič – Kopečný

Firbacher - Kropáček

SESTAVA ÚSTÍ :

J.Krátký/46.Bartaloš/ – Skalický-J.Chleboun-P.Chleboun/46.Lněnička/–Langer

Pazdera – Čech – Souček – Falta – Smejkal/80.Bohunek/

Vaňous/75.Pavlásek/

BRANKY62.´ Ďurděvič, 79.´ Firbacher, 90.´ Zorvan

 

Další zápas proti druholigovému soupeři měl obdobný průběh jako minulou sobotu proti Chrudimi. Svěřenci trenéra Chudého se zejména v úvodním poločase prezentovali v Hradci výbornou obrannou hrou, soupeři mnoho nedovolili. V zadních řadách kraloval zejména ex Hradecký Jakub Chleboun. Do druhého poločasu změnil domácí trenér složení i rozestavení svého týmu a to se brzy na hře projevilo. V 58. min. vykopl gólman Jiskry Bartaloš krásnou ránu na zadní tyč, v 60. min. se zblízka těsně netrefil Vlkanova. V 62. min. se domácí konečně dočkali, když přesný centr aktivního Kropáčka z pravé strany pohotově usměrnil do sítě Ďurděvič – 1:0. Krátce na to vznikl po centru Kopečného ve vápně Jiskry velký závar, který ale gólem neskončil. Naopak po bleskovém protiútoku mohl na druhé straně vyrovnat Pazdera, jeho gólovou střelu z 10 m výtečně vyrazil Vízek. Definitivní zlom přišel v 79. min., kdy si Firbacher ve vápně pěkně zpracoval centr Kopečného a z otočky propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. Úlohu vysokého favorita naplnili „Votroci“ v 90. min., ve které své velké sólo zakončil chytrým obloučkem Zorvan – 3:0.

Fotbalisté Jiskry i v tomto utkání potvrdili nárůst formy, především v 1. poločasu snesla jejich hra ta nejpřísnější měřítka. Příštím soupeřem našeho celku bude další účastník druhé ligy FK Pardubice. Tento zápas se hraje na hřišti soupeře v sobotu 23. 2. od 10.15 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.