J.Krátký/46.Bartaloš/ – Skalický-J.Chleboun-P.Chleboun/46.Lněnička/–Langer

Pazdera – Čech – Souček – Falta – Smejkal/80.Bohunek/

Vaňous/75.Pavlásek/

BRANKY62.´ Ďurděvič, 79.´ Firbacher, 90.´ Zorvan

Další zápas proti druholigovému soupeři měl obdobný průběh jako minulou sobotu proti Chrudimi. Svěřenci trenéra Chudého se zejména v úvodním poločase prezentovali v Hradci výbornou obrannou hrou, soupeři mnoho nedovolili. V zadních řadách kraloval zejména ex Hradecký Jakub Chleboun. Do druhého poločasu změnil domácí trenér složení i rozestavení svého týmu a to se brzy na hře projevilo. V 58. min. vykopl gólman Jiskry Bartaloš krásnou ránu na zadní tyč, v 60. min. se zblízka těsně netrefil Vlkanova. V 62. min. se domácí konečně dočkali, když přesný centr aktivního Kropáčka z pravé strany pohotově usměrnil do sítě Ďurděvič – 1:0. Krátce na to vznikl po centru Kopečného ve vápně Jiskry velký závar, který ale gólem neskončil. Naopak po bleskovém protiútoku mohl na druhé straně vyrovnat Pazdera, jeho gólovou střelu z 10 m výtečně vyrazil Vízek. Definitivní zlom přišel v 79. min., kdy si Firbacher ve vápně pěkně zpracoval centr Kopečného a z otočky propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. Úlohu vysokého favorita naplnili „Votroci“ v 90. min., ve které své velké sólo zakončil chytrým obloučkem Zorvan – 3:0.

Fotbalisté Jiskry i v tomto utkání potvrdili nárůst formy, především v 1. poločasu snesla jejich hra ta nejpřísnější měřítka. Příštím soupeřem našeho celku bude další účastník druhé ligy FK Pardubice. Tento zápas se hraje na hřišti soupeře v sobotu 23. 2. od 10.15 hodin.