SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Jeřábek – Janda – Bohunek – Sýkora -  Barkóci/57.Popelka/

A.Bartoš st. - Šafránek – Batrla – Karlík – A.Bartoš ml./46.Popelář/

Šmíd – Rotter

Starší dorostenci nezopakovali výborný výkon z minulého týdne a na UMT v Kobylicích na body nedosáhli. V týmu schází stále řada hráčů a to se projevilo i v neděli dopoledne. Domácí dokonale využili domácí prostředí a v obou poločasech dokázali skórovat. V týmu Jiskry nastoupil po zranění opět Sýkora, ale dlouho si nezahrál, v 57. min. byl po druhé ŽK vyloučen. V té době už domácí vedli, když skóre otevřel v 15. min. Franta – 1:0. Ještě do poločasu dokázal překonat oporu Ústí v brance Jeřábka také Neradílek – 2:0. Po přestávce se hosté sice snažili, ale gól se jim vsítit nepodařilo. Naopak definitivní tečku za utkáním stanovil v 81. min. Málek – 3:0. Svěřenci trenéra Nováka klesli na 7. místo, s nepatrnou ztrátou na čtvrtou Admiru. Reputaci si mohou dorostenci Ústí napravit v sobotu 23. 3. od 10.15 hod. na domácí UMT proti sousedovi v tabulce, týmu Sportovní sdružení Ostrá.