Bouška – Vacek/88.D.Bartoš/ – Řehák – M.Šimek - Janda

Barkóci – Popelář/89.Bouška/ – Šafránek – A.Bartoš st.

Batrla - Špaček

BRANKABarkóci

Po debaklu z minulého kola mladší dorost tentokrát slaví. Kombinovaný tým si dokázal vydřít dva body v Třebeši. Bojovný výkon byl odměněn v 38. min., kdy se prosadil Barkóci – 0:1. Škoda, že hráči Ústí nezachytili nástup do druhého poločasu, v 47. min. vyrovnal domácí Ježek – 1:1. Poté se hrálo nahoru dolu, obránci a brankáři obou týmu však změnu skóre nepřipustili. Utkání tak dospělo do penaltového prodloužení, ve které suverénně kralovali hosté v poměru 2:4. Zasloužená radost po zápase byla na místě. V příštím kole nastoupí mladší dorost na domácí UMT proti Ostré. Hraje se v sobotu 23. 3. Od 12.30 hodin.