Mistrovské utkání 20.kolo mladší dorost
20. KOLO DIVIZE DOROSTU U17

JISKRA ÚSTÍ N.O. – MFK TRUTNOV

                4   :   3  / 2 : 1 /

SESTAVA ÚSTÍ N.O.:

Hortlík – Janda – Kletečka – Faltus/56.A.Kalousek/ - Popel

Batrla – A.Bartoš st. – Popelář – A.Bartoš ml.

Barkóci – Šafránek

BRANKY:  2x Batrla, Janda, Šafránek

 

Mladší dorostenci na jaře dělají body a toto zlepšení se ukázalo i proti MFK Trutnov. Hosté se sice dostali do vedení v 5. min. Macelou, ale ještě v průběhu úvodní části vyrovnal Batrla – 1:1. V 35. min. pak nevídanou ránou z 35m dostal domácí do vedení Janda – 2:1. Výborný výkon po přestávce potvrdil Šafránek a zvýšil na 3:1. V 61. min. svým druhým gólem uklidnil tým Batrla – 4:1. Poté se začalo projevovat to, že několik hráčů má za sebou již předchozí duel starších. Hosté toho využili a v 70. min. snížil Borovski – 4:2. V 89. min. ještě Kulda upravil na 4:3, ale na vyrovnání už hosté čas neměli.

Zasloužené vydřené vítězství patří domácím, radost byla veliká. V příštím kole hraje mladší dorost v sobotu 13. 4. od 12.15 hodin v Novém Bydžově proti RMSK Cidlina.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.