12. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SESTAVA ÚSTÍ:

Zářecký – Horálek, Kapoun, Cindr, Fišer, Šváb, A.Borovička, Skala, D.Hoffman,

V.Eliáš, Žďárský, Dudek

BRANKY:   2x A.Borovička, D.Hoffman

Také utkání mladších žáků mělo výbornou úroveň, oba celky potvrdily, že nejsou náhodou v přední polovině tabulky. Domácím vyšel lépe 1. poločas. Už v 1. min. otevřel skóre A.Borovička – 1:0, poté se prosadil D.Hoffman když v 15. min. zvýšil na 2:0. Hosté brzy zareagovali, v 21. min. snížil Pešek – 2:1. Ještě do poločasu ale vrátil domácím dvougólové vedení opět A.Borovička – 3:1. Po přestávce měli hosté častěji míč na kopačkách, dokázali však jen snížit v 43. min., kdy skóroval podruhé v zápase i Pešek – 3:2. V závěru žáci Jiskry své cenné vítězství uhájili. Další zápas sehrají mladší žáci v Chocni, po dohodě oddílů to bude až ve čtvrtek 18. 4. od 17.45 hodin.