Mistrovské utkání 18 .kolo muži B
 

18. KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – ROHOVLÁDOVA BĚLÁ     

                       1   :   3  / 0 : 0 /   

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Jeřábek – Pirkl/81.Krummer/ – Grunta – Felgr – M.Kopecký

Procházka – Oravec/84.Foff/ – Pavlásek – V.Stejskal/72.Fikejz/

Chalupník – Pinkava

BRANKY:    70.´ Grunta  -  70.´ Klouda, 80.´ Barbarič, 90.´ Jindra

 

Po skvělém vstupu do jarní sezony béčko podruhé za sebou prohrálo. Nedělní utkání mělo místy velmi dobrou úroveň, ale diváci moc spokojeni nebyli. Hosté totiž prakticky každý kontakt se soupeřem doprovázeli hlasitým sténáním, rozhodčí na to slyšel, na hřišti panovala nezdravá atmosféra a od začátku do konce se dost jiskřilo. Přesto se bylo v obou poločasech na co dívat. Hosté v úvodu několikrát z dálky vyzkoušeli pozornost Jeřábka, nebezpečná byla ve 23. min. hlavně hlavička Kloudy těsně vedle. Ve 25. min. vypálil z 35m nevídanou ránu Najman, gólman Jeřábek s námahou u tyče míč zkrotil. Závěr úvodní části patřil domácím, ve 28. min. po akci Pirkla a centru Procházky zablokovala obrana střelu Chalupníka z malého vápna na roh. V 31. min. ideálně vysunul Oravec za obranu Pavláska, kterého uvnitř vápna vychytal brankář Jiran. V úvodu 2. poločasu zůstal po hrubce obrany hostů sám uvnitř vápna Procházka, ale místo zakončení se zamotal v kličkách. V 62. min. po zbytečné ztrátě míče na polovině soupeře získal míč Klouda a po velkém sólu dokázal z 10m prostřelit Jeřábka – 0:1. Domácí nerezignovali, vytvořili si tlak, který přinesl nejdříve šanci po centru Chalupníka. V 70. min. bylo vyrovnáno, když si centr Kopeckého na penaltě krásně zpracoval Grunta, aby následně poslal míč do šibenice – 1:1. Poté se znovu hrálo nahoru, dolu hosté byli blízko gólu v 77. min., kdy po bleskovém protiútoku do otevřené obrany nasměroval Najman oblouček přes brankáře do břevna. Rozhodnutí padlo v 80. min. a znovu to byl protiútok do otevřené obrany po odvráceném rohu. Hned dva útočící hráči zbourali na půlce stopera domácích Felgra, ten nemá ve zvyku hlasitě úpět a rozhodčí asi proto pustil Barbariče vstříc rozhodující brance – 1:2. V nastaveném čase pak vypili domácí kalich hořkosti do dna, když do opuštěné branky při marné snaze gólmana Jeřábka pomoci ve vápně hostů skóroval Jindra – 1:3.

Přes porážku podali svěřenci trenéra Tesaře slušný výkon, škoda nepozornosti při brejcích vítězného týmu. V příštím kole nastoupí béčko v Tuněchodech. Na žádost domácích se bude hrát v sobotu 27. 4. dopoledne v 10.15 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.