14. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

A.Kalousek – J.Šimek – Řehák – M.Šimek – Bartoň

Bouška – Špaček – A.Borovička/65.Žďárský/ – D.Bartoš

F.Hoffman – Kozel

BRANKY:  2x Bouška, F.Hoffman

Po čtvrtečním hladkém vítězství v Chocni museli starší žáci o další tři body mnohem více bojovat. Hosté se prezentovali velmi dobrou obranou, jejíž překonání dalo mnohem více práce, než se čekalo. V prvním poločase se to podařilo v 10. min. jen přeškolenému brankáři Bouškovi, který se dokázal dvakrát prosadit i v Chocni – 1:0. Nástup do 2. poločasu vyšel mnohem lépe hostům, kteří za snahu byli odměněni v 38. Min. vyrovnávacím gólem, jehož autorem byl Růžek – 1:1. O vítězství domácích se rozhodovalo v závěru. V 55. min. potvrdil střeleckou formu Bouška, když zvýšil na 2:1. Klid do řad starších žáků Jiskry přinesla 69. min., v níž se prosadil tradiční střelec Filip Hoffman, jenž stanovil konečný výsledek 3:1.

V příštím kole mají starší žáci volný los.