Mistrovské utkání 19.kolo muži B
19. KOLO I. A TŘÍDY

SK TUNĚCHODY - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“     

         1   :   1  / 0 : 0 /   penalty:  4 : 3    

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Bartaloš – Pirkl – Grunta – Fikejz – V.Stejskal

Oravec/88.J.Kalousek/ - Pavlásek – Procházka – M.Krátký

Chalupník – Foff/81.Krummer/

BRANKA:    Grunta

 

V Tuněchodech se hrál v sobotu dopoledne fotbal nevalné úrovně, o což se rovným dílem postarala obě mužstva. Zejména v úvodní části se míč pohyboval od vápna k vápnu bez větších příležitostí. Za zmínku stojí pouze pěkná rána domácího borce z 25m, kterou skvěle vytáhl konečky prstů na roh Bartaloš. Ani po přestávce se úroveň hry příliš nezvedla. Oba góly padly po standardních situacích, v 63. min. se po rohovém kopu trefil hlavou na zadní tyči trestuhodně neobsazený domácí útočník Hanko – 1:0. Podobně došlo i k vyrovnání v 73. min., kdy si nepřímý kop rozehraný Oravcem našel uvnitř šestnáctky kapitán týmu Grunta a také jeho hlavička se chytat nedala – 1:1. Domácí měli ideální možnost strhnout vítězství na svoji stranu v poslední minutě, kdy po chybě obrany skvěle vychytal samostatný nájezd soupeře gólman Bartaloš. Zasloužil se tak o bod, protože ten druhý si za lepší penaltový rozstřel vykopali domácí.

V příštím kole už by to chtělo opět naplno bodovat. Příležitost bude doma v neděli 5. 5. od 17.00 hodin proti TJ Načešice.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Vojtěch Špatenka - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


01.06.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

FK Velké Hamry

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.