Jeřábek – Janda – Bohunek – Batrla – Š.Kopecký

Rooter – Kvapil – Karlík – Šafránek

Pinkava - Šmíd

BRANKY:  2x Bohunek

Vyrovnané utkání na hřišti soupeře starší dorostenci výsledkově nezvládli, i když vyloženě špatně nehráli. Vyhrálo šťastnější mužstvo, kterému velmi pomohl nařízený pokutový kop už v 12. min., který proměnil Bednář – 1:0. O tři minuty později však dokázal zaslouženě vyrovnat Bohunek – 1:1. Škoda, že starší dorostenci neudrželi nerozhodný poločas. Zasloužil se o to v 41. min. Tůma – 2:1. Rozhodující moment utkání přišel zřejmě krátce po zahájení 2. poločasu v 59. min., to se prosadil domácí Marvan – 3:1. V dramatickém závěru dokázal hostující tým už jen snížit, když se trefil střelecky disponovaný stoper Bohunek – 3:2.

V příštím kole na domácím trávníku čeká na starší dorostence zápas jara, derby s českou Třebovou. Tento zápas je na programu v sobotu 4. 5. od 12.15 hodin.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00