Mistrovské utkání 27.kolo muži A
27. KOLO FORTUNA ČFL /PŘEDEHRÁVKA/

FC PÍSEK - JISKRA ÚSTÍ N.O.

             1   :   2  / 1 : 1 /  

 

SESTAVA ÚSTÍ :

Bartaloš– Skalický – P.Chleboun – Falta - Langer

Střelec/89.Bohunek/ - Madibi/75.M.Krátký/ - Souček - Pazdera  

Mayer/81.Pinkava/ - Habrman/91.Jeřábek/

SESTAVA PÍSEK:

Toma – Benetka – Vacovský – Vávra/83.M.Held/ - Ratkovič/65.Pinc/

Presl - Běloušek – Pecka/59.J.Held/ - Ulbrich/75.Hrachovec/ - Hanzlík

Sedláček/56.Voráček/

BRANKY:   10.´ Vávra  - 30.´ vlastní, 87.´ M.Krátký

 

Trenérský tým Jiskry to nemá lehké, sestava skvěle zahajující jarní odvety se rozpadla. Dlouhodobě nehrají Tichý, Smejkal, Vaňous a Čech, po zápase proti Domažlicím chybí Jakub Chleboun a po Štěchovicích další obránce Lněnička. Torzo mužstva pod taktovkou zkušených Falty a Součka však příkladně bojuje a stále drží postavení v přední polovině tabulky. Vzhledem k situaci jde o malý zázrak! Nejinak tomu bylo i ve středeční předehrávce 27. kola v Písku. Utkání začalo podobně jako ve Štěchovicích, kdy po nepokryté standardní situaci otevřel skóre domácí Vávra – 1:0. Po gólu však hosté nerezignovali, vytvořili si tlak i několik nadějných situací, včetně řady rohových kopů. Odměna přišla v 30. min., v níž střelu Madibiho z 25m tečoval do protipohybu vlastního brankáře Pecka – 1:1. Po přestávce domácí několikrát vystřídali, získali převahu, kterou však nedokázali zúročit v kýžený úspěch. Velmi dobře v této fázi zápasu pracovala nově složená obranná čtveřice Jiskry dirigovaná Petrem Faltou. Rozhodující gól tak padl na druhé straně po úniku a centru Habrmana. V 87. min. byl ve správný čas na správném místě mladší bratr brankářské jedničky Matěj Krátký, který šikovně dopravilo míč z bezprostřední blízkosti do sítě – 1:2. Byl to jeho vůbec první gól v A týmu znamenající nečekané vítězství na hřišti soupeře.

Ústí se tak se ziskem 37 bodů srovnalo na 6 – 8 místě se Štěchovicema  a Převýšovem. Výtečná zpráva před sobotním domácím utkáním proti FC Králův Dvůr. Začátek tohoto zápasu je v 17.00 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.