Madibi/68.Oravec/ - Střelec - Souček – Pazdera - Habrman

Ordelt – Ippolito – Verner – Šimkovský – Hanuš/64.Greš/

Valenta/90.Novák/ - J.Štefko ml./10.Chábera/ - Krištof - Rubeš

Dolejší/53Surmaj/ - Bulíř/Kodad/

BRANKY:   16.´ Ippolito, 39.´ Verner /p/, 89.´ Bulíř82.´ Souček    175 diváků

Oslabený tým Jiskry neodjížděl do Litoměřic s velkými nadějemi, průběh zápasu i výsledek tento předpoklad potvrdily. Úvodní minuty  nebyly z pohledu hostů špatné, černobílí přehrávali domácí ve středu hřiště, před brankou však nebezpeční nebyli. To vše trvalo do 16. min., kdy stejně jako v předešlých zápasech nepokryla obrana rohový kop, po němž zcela volný Ippolito pohodlně hlavou otevřel skóre – 1:0. Poté se hrálo znovu nahoru dolu s mírnou převahou Ústí. V 39. min. však do průběhu zápasu promluvil rozhodčí Michal Paták. Stejně jako na podzim na Vltavínu vyčaroval pro domácí penaltu po odvráceném centru z pravé strany. Proč?, těžko říci! Tentokrát šel ale ještě dál, po skvělém zákroku Bartaloše nechal desítku opakovat, údajně za předčasné vkročení bránícího hráče?! Nabídnutým reparátem Verner nepohrdl – 2:0. Bylo po zápase a realizační tým Jiskry musel o přestávce klidnit zjitřené emoce svých svěřenců, aby zápas dohráli alespoň v plném počtu. Další oslabení by bylo fatální. To se podařilo, protože po obrátce hosté dobrých dvacet minut nepůjčili domácím míč, ukazovali, že i takto slepená sestava může hrát v ČFL vyrovnanou partii. Několik nadějných situací nevyšlo a postupem času začaly odcházet síly. V 80. min. po jednom z protiútoků byl v šanci podražen jeden z útočících hráčů. Kopala se další penalta, tentokrát jasná, ale i na střelu střídajícího Surmaje skvěle zareagoval Bartaloš. Za stavu 2:0 se už kop neopakoval, ale kdo ví, jak by to vypadlo o několik minut později. V 83. min. totiž po centru Skalického přesnou střelou z prvního doteku snížil Souček – 2:1. Hosté se nadechli k závěrečnému náporu a v 90. min. mohl po centru Langera vyrovnat znovu Souček. Z 10m však hlavou mířil nad branku. V nastaveném čase ještě nádherným volejem upravil Bulíř na konečných 3:1. Domácí určitě nebyli lepším týmem, ale dokázali využít příležitosti, které jim byly nabídnuty. Hosté absolvovali dalekou cestu domů s pocitem křivdy a to je vždycky špatné. Naštěstí má Jiskra příští kolo předehráno a může se připravit na další domácí zápas, který bude hrát v sobotu 18. 5. od 17.00 hodin proti Benešovu.