Mistrovské utkání 21.kolo muži B
21. KOLO I. A TŘÍDY

SK PARDUBIČKY - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“     

                         3   :   2  / 1 : 2 /       

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Bartaloš – Pirkl/86.Pinkava/ – Grunta – Felgr – V.Stejskal

Madibi - Oravec – Pavlásek - Chalupník – M.Krátký

Procázka/87.Krummer/

BRANKY:    Procházka, M.Krátký

 

Na trávníku vedoucího celku tabulky béčko určitě nezklamalo, svěřenci trenéra Tesaře nebyli daleko od zisku minimálně jednoho bodu, v závěru se však štěstí překlopilo na stranu soupeře. V osvědčené sestavě z posledních kol fotbalisté Jiskry dobře začali, ale v 11. min. inkasovali z kopačky T.Svobody – 1:0. Tento moment hostujícím týmem nijak neotřásl a brzy se skóre otočilo. Zasloužil se o to ve 20. min. nejlepší střelec týmu Jan Procházka – 1:1. Domácí se nepoučili a brzy museli registrovat další gól ve své síti, ve 26. min. se prosadil Matěj Krátký – 1:2. Tento nadějný výsledek vydržel do konce úvodní části. O přestávce určitě bylo v kabině domácích rušno, případná ztráta v tomto utkání by jim dost zkomplikovala cestu za postupem do krajského přeboru. Po zahájení druhé části se domácí pustili do ofenzívy, která přinesla své ovoce v 52. min., o vyrovnání se postaral Lukáš Svoboda – 2:2. Poté se hrálo nahoru dolu, zdálo se, že zápas dospěje k prodloužení. Hosté si asi dlouho budou pamatovat jméno Svoboda, protože v 85. min. se podruhé prosadil střelec úvodního gólu Tomáš Svoboda – 3:2. Škoda, z pohledu Jiskry určitě smolný moment, protože úspěch byl na dosah.

Pokud „B“ tým naváže na výkon proti leaderovi soutěže, určitě může s optimismem hledět vstříc příštímu domácímu zápasu. V neděli 19. 5. od 17.00 hod. se v Ústí představí předposlední tým tabulky Sokol Kunčina.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


07.10.2023 - FK Letohrad - 16:00


FK Letohrad

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.