Mistrovské utkání 25.kolo starší žáci
25.KOLO DIVIZE DOROSTU U19

VIKTORIA ŽIŽKOV „B“ - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                    5   :   0   / 3 : 0 /          

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : 

Jeřábek/80.Hortlík/ – Janda – Bohunek – Eliáš - Sýkora

Rotter – Karlík – Šafránek – Š.Kopecký

Pinkava – Šmíd/80.A.Bartoš st./

 

Starší dorostenci nezopakovali výkon z minulého kola proti Třebové a v utkání sousedů v tabulce /10 a 11 místo/ herně i výsledkově propadli. Domácí dokonale využili domácího prostředí, v obou poločasech byli lepší a jednoznačně vyhráli. Demolici ústecké obrany načal v 11. min. Špaňhel – 1:0. Stejný hráč se prosadil také v 38. min., když zvýšil na 2:0. Do poločasu ještě skóroval Jashi – 3:0. Po přestávce se zápas prakticky jen dohrával a domácí ještě dvakrát upravili skóre. V 61. min. svým druhým gólem stanovil Jashi na 4:0. Debakl Jiskry dokonal v 87. min. Šulista – 5:0.

Tým Ústí nastoupil opět ve značně nekompletní sestavě a neměl nárok. V příštím domácím utkání to snad bude lepší. V sobotu 18. 5. od 12.15 hodin, bude jeho soupeřem celek SK Benešov „B“.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.