SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Jeřábek/80.Hortlík/ – Janda – Bohunek – Eliáš - Sýkora

Rotter – Karlík – Šafránek – Š.Kopecký

Pinkava – Šmíd/80.A.Bartoš st./

Starší dorostenci nezopakovali výkon z minulého kola proti Třebové a v utkání sousedů v tabulce /10 a 11 místo/ herně i výsledkově propadli. Domácí dokonale využili domácího prostředí, v obou poločasech byli lepší a jednoznačně vyhráli. Demolici ústecké obrany načal v 11. min. Špaňhel – 1:0. Stejný hráč se prosadil také v 38. min., když zvýšil na 2:0. Do poločasu ještě skóroval Jashi – 3:0. Po přestávce se zápas prakticky jen dohrával a domácí ještě dvakrát upravili skóre. V 61. min. svým druhým gólem stanovil Jashi na 4:0. Debakl Jiskry dokonal v 87. min. Šulista – 5:0.

Tým Ústí nastoupil opět ve značně nekompletní sestavě a neměl nárok. V příštím domácím utkání to snad bude lepší. V sobotu 18. 5. od 12.15 hodin, bude jeho soupeřem celek SK Benešov „B“.