19. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

A.Kalousek – J.Šimek/60.Kapoun/ – Řehák – M.Šimek – Bartoň

Koukol/36.A.Borovička/ – Žďárský/55.Horálek/ – Špaček - Vacek

Kozel – F.Hoffman

BRANKY:   3x F.Hoffman, 2x Kozel, Špaček, Žďárský

Po nečekané domácí porážce v předehrávce 20. kola s Č.Třebovou 1:2 /gól F.Hoffman/ si starší žáci spravili chuť na hřišti posledního Lanškrouna. Od úvodních minut se na branku domácích valil jeden útok za druhým a brzy přišly i góly. Skóre otevřel už ve 4. min. Hoffman – 0:1. Další góly padaly v druhé části 1. poločasu, v 17. min. zvýšil Špaček – 0:2, o několik minut později se trefil podruhé Filip Hoffman – 0:3. Skóre úvodní části hry završil ve 28. min. Kozel – 0:4. Útočník Kozel zahájil střelecké pokračování po přestávce v 50. min., kdy zvýšil na 0:5. Trvalou převahu hostujícího celku vyjádřil v 54. min. dalším gólem Źďárský – 0:6. V závěrečné minutě završil hattrick F.Hoffman a stanovil konečné skóre jednoznačného zápasu na 0:7. V příštím kole mají žáci Ústí volno, zápas s Českou Třebovou byl předehrán.