Pazdera – Střelec/23.M.Krátký/ - Lněnička - Souček – Habrman

Měsíček – Kovařík – Obrtlík – Ludvík - Nosek

Vopat – Tenkl – Polák – Havel/59.Doležal/ - Pavlíček

Müller/84.Bretšnajdr/

BRANKY:   82.´ Souček  -  68.´ Obrtlík                        220 diváků

Fotbalový tým Jiskry má za sebou další dramatický domácí zápas s úspěšnou penaltovou koncovkou. Za ideálního počasí se vše podstatné událo až v samotném závěru. Na obou týmech bylo znát, že se blíží závěr dlouhé sezony. Domácí v průběhu 1. poločasu navíc přišli o dalšího hráče, když ve 23. min. musel pro zranění střídat záložník Střelec. Do té doby se hrálo nahoru dolu, bez většího vzruchu před brankami. Největší šanci si vypracoval hostující Müller ve 22. min., když po pěkném průniku vyzkoušel z úhlu pozornost gólmana Bartaloše. V 39. min. měl dvakrát nadějnou příležitost ústecký Souček, vždy po centrech Habrmana, ale ani jednou nedokázal míč usměrnit na branku Měsíčka. Největší šance poločasu přišla pro domácí v 44. min., v níž po pěkné přihrávce Součka si ideálně posunul míč do vápna Mayer, přehodil brankáře, ovšem jeho pokus zastavilo břevno. Ani po přestávce se obrázek hry nezměnil, to vše trvalo do 68. min., v níž po rohovém kopu Obrtlík hlavou otevřel skóre – 0:1. Od této chvíle se začal hrát fotbal, který musel příznivce obou táborů potěšit. V 71. min. vyrazil Bartaloš umístěnou střelu Pavlíčka na roh. O dvě minuty později centroval do vápna domácí Langer, gólman vyrazil míč před Lněničku, jenž v 100% šanci z 10m přestřelil. V 82. min. unikl po pravém křídle Pavlíček, ve vápně našel hlavu Tenkla, jehož tutovku zázračně vytáhl na roh Bartaloš. Nedáš, dostaneš, se naplnilo v 83. min., kdy Mayer vybojoval roh, který Langer poslal přesně na Součka a ten parádním volejem vyrovnal – 1:1. Obě mužstva chtěla vyhrát, přestřelka pokračovala dál! V 89. min. Mayer našel na vápně v ideální pozici Lněničku, jenž i tentokrát pálil do oblak. Po následném protiútoku a centru ve vyložené šanci hlavičkoval do břevna hostující Vopat. Po následném protiútoku byl na konci pěkné kombinace domácí Krátký, z 10m obstřelil gólmana, ale na brankové čáře vykopl míč jeden z obránců. Ještě v nastaveném čase mohl znovu zblízka skórovat Krátký i tentokrát mu stál v cestě blok. Muselo se jít na penalty, kde byli všichni hráči Ústí neomylní, bod navíc je zasloužený. V příštím kole čeká Jiskru krajské derby v Živanicích, tento těžký zápas je na programu v sobotu 8. 6. d 17.00 hod.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00