21. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

5   :   1  / 3 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ:

Zářecký – Horálek, Kapoun, Cindr, Fišer, Šváb, J.Šimek, A.Borovička, Skala, D.Hoffman, V.Eliáš, Žďárský, Dudek.

BRANKA:  J.Šimek

V přímém souboji o lepší střed tabulky krajského přeboru byli lepší domácí. V předehrávce 21. kola si vypracovali rozhodující náskok už v 1. poločase. Zápas si užil hlavně autor hattricku Tobiáš Pavlík, skóre otevřel už ve 2. min. – 1:0. Poté snahu hostů o vyrovnání utnul v 16. min. Rozlílek zvyšující na 2:0. V 30. min. stanovil skóre úvodní části Halbrštát – 3:0. Krátce po zahájení 2. poločasu v 36. min. snížil Jakub Šimek na 1:3, ale naděje na dobrý výsledek trvala jen krátce. Závěr zápasu si střelecky užil Pavlík, který v 42. min. zvýšil na 4:1 a v 57. min. stanovil konečný výsledek 5:1. Pro hosty trochu kruté, ale fotbal se hraje hlavně na góly a ty dával tentokrát soupeř.