Mistrovské utkání 22.kolo mladší žáci
22. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

JISKRA ÚSTÍ N.O. – SK POLIČKA 

                     4   :   4  / 1 : 2 /                           

 

SESTAVA ÚSTÍ:

Zářecký – Horálek, Kapoun, Cindr, Fišer, Šváb, J.Šimek, A.Borovička, Skala, D.Hoffman, V.Eliáš, Žďárský, Dudek, Kusý.

BRANKY:  3x Žďárský, Kusý

 

Mladší žáci skončí letošní pouť krajským přeborem v polovině tabulky, na šestém místě. V závěrečném utkání si ve středu oba týmy dobře zastřílely. Lépe začala Polička, v 16. min. otevřel skóre Jelínek – 0:1 a v 19. min. zvýšil Adamec – 0:2. Potom vzal osud zápasu na své kopačky domácí Samuel Žďárský, v rozmezí 31., 50. /p/ a 56. min. hattrickem otočil skóre na 3:2. Hosté však nerezignovali a v 60. min. vyrovnal Vraspír – 3:3. Jako na houpačce pokračoval zápas v 61. min., v níž vrátil domácím vedení Kusý – 4:3. Hostující tým ovšem bojoval až do konce a na zaslouženou dělbu bodů vyrovnal v 67. min. Jelínek – 4:4.

Také konečné umístění mladších žáků lze považovat za úspěch, řada hráčů tohoto celku nastupovala i v zápasech starších. Většina hráčů je dobře připravena na další posun ve fotbalové kariéře.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.