Hubálek – Pirkl – Bohunek – Grunta – V.Stejskal

Š.Kopecký/63.Eliáš/ – Felgr – Chalupník/79.Karlík/ – Pavlásek/84.Krummer/

Pinkava/88.Rotter/ - Procházka

BRANKA:   85.´ Pavlásek

V nedělním podvečeru završilo béčko výsledkově úspěšný začátek sezony ústeckých týmů. Pod vedením nového trenéra Petra Pražáka se v sestavě představila většina loňských dorostenců. Soupeř patřil v uplynulé sezoně k nejlepším a postup do KP mu unikl až v samotném závěru soutěže. Od úvodních minut se hrál vyrovnaný zápas s minimem vyložených brankových příležitostí. Obě mužstva pozorně bránila, co prošlo, s přehledem likvidovali oba brankáři. V úvodní části to byla v 17. min. krásná rána Chalupníka z 20m, kterou vytáhl na roh Šutovec. Podobně dopadla i dobře mířená střela Pavláska ve 20. min. Ve 21. min. se neujal přímý kop Chalupníka z hranice šestnáctky po přešlapu brankáře. V 38. min. se na druhé straně vyznamenal brankář Hubálek, když z šibenice vyboxoval tvrdou střelu hostujícího Ludvíčka. V závěrečné minutě úvodní části zůstal ve vápně neobsazený Chalupník, jeho pokus však mířil jen do blokujícího obránce. Ani po přestávce se obrázek hry nezměnil, hrálo se nahoru – dolu bez většího vzruchu před brankami. Mírně navrch měli v této části hry hosté, v 53. min. vypálil po samostatné akci z 12m Forman a tento pokus vyrazil Hubálek reflexívně na roh. V 65. min. se po centru Pirkla dostal k hlavičce Pinkava, ale na místě byl strážce branky Přelouče. V 71. min. vystřelil z dobrých 25m hostující Chaloupský, míč před brankářem Jiskry od drnu odskočil a Hubálek jen s velkým štěstím dostal míč nad branku. Zápas spěl do penaltového prodloužení, ale v 85. min. podcenila obrana nákop do šestnáctky, míče se zmocnil Pinkava, našel volného Pavláska a ten z 10m přízemní ránou nekompromisně stanovil konečný výsledek – 1:0. Závěrečné minuty přinesly nápor Přelouče, který obrana Jiskry dokázala eliminovat. Důležité body proti silnému soupeři jsou určitě velmi cenné. V příštím kole čeká na mladý tým trenéra Pražáka další těžký soupeř. V sobotu 17. 8. od 17.00 hodin hrají ve Svitavách s místním béčkem. Tento tým patří ke stálým účastníkům I. A třídy a většinou končí v horní polovině tabulky.