C muži 2.kolo
JISKRA KRÁLÍKY „B“ -  JISKRA ÚSTÍ N.O. „C“

                               2   :   3   / 2 : 1 /         

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Černý – Eliáš – Karlík - Jansa

Rotter – M.Mašanský – Pulkrábek/33.Grunta/ – Barkóci

Z.Šimek – P.Kalousek

BRANKY:  M.Mašanský, Rotter, Jansa

 

Nově sestavený C tým mužů vstoupil do soutěže až v druhém kole, protože Luková k úvodnímu kolu nemohla přijet /zápas byl odložen/.

Tým tvoří zkušení borci doplnění mladými hráči a hned na úvod to neměli lehké. Dříve než se pořádně rozkoukali, prohrávali o dvě branky. V 5. min. otevřel skóre Pasker – 1:0. V 8. min. musel brankář Hubálek pro míč do sítě podruhé, prosadil se Hnátnický – 2:0. Poté však přebral taktovku zkušený Marek Mašanský, hosté vyrovnali hru a mohli snížit. V 33. min. byl ve vápně hrubě faulován Pulkrábek, jenž musel pro zranění střídat. Nařízenou penaltu však Mašanský neproměnil. Ve 40. min., ale Mašanský svoji chybu napravil a z přímého kopu vsítil důležitý kontaktní gól – 2:1. Po přestávce domácím viditelně došla síla, hosté přebrali iniciativu a zápas otočili ve svůj prospěch. V 57. min. se po pěkné akci dostal do šance Rotter, nezaváhal a vyrovnal 2:2. V dalším průběhu si hosté vypracovali několik nadějných situací, ale ujala se až akce Eliáše v 80. min., kterou zakončil vítěznou trefou Jansa – 2:3. Fotbalisté Králík se ještě pokusili o závěrečný nápor, ten však pozorně bránící tým Ústí eliminoval.

V příštím domácím zápase nastoupí Ústí „C“ proti AFK Kunvald. Tento duel se hraje jako předzápas ČFL

v sobotu 24. 8. od 14.30 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.