C muži 3.kolo
3. KOLO OP III. TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „C“ – AFK KUNVALD

                                 8   :   1   / 4 : 0 /         

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Javorski – Holomek/46.Mako/ – Bechynka – Grunta - Jansa

Rotter – M.Mašanský – Š.Kopecký - Krummer

Pinkava/68.Hubálek/ – Abrahams/46.Pulkrábek/

BRANKY2x Abrahams, 2x Hubálek, Pinkava, Jansa, Pulkrábek, Rotter

 

C tým mužů se poprvé představil na domácím hřišti a svého soupeře nešetřil. Zápas se od začátku vyvíjel zcela jednoznačně a brzy se hrálo jen o výši konečného skóre. V 1. poločasu hrál poprvé za Ústí Abrahams, který dal čtyři góly, ale dvakrát ho zradil na lajně rozhodčí laik, jenž mu regulérní úspěchy vzal. To však rozjetému týmu domácích nijak nevadilo. V týmu hostů byl nejlepším hráčem brankář Kopecký, který zachránil hosty od dvojciferného přídělu. Za Ústí otevřel brzy po zahájení skóre Pinkava - 1:0. Pak se po pěkných akcích prosadili postupně Abrahams a Jansa – 3:0. Skóre úvodní části uzavřel v 44. min. opět Abrahams a šel se připravit na premiéru v A týmu. Po přestávce se obrázek hry nezměnil, hned v 58. min zvýšil Rotter na 5:0, ale po zaváhání v obraně se radoval z gólu i soupeř, střelcem byl Moudrý – 5:1. Závěr zápasu patři hlavně brankáři Hubálkovi, který si šel zahrát do pole, a dařilo se mu, v 69. min. zvýšil na 6:1. V 74. min. se prosadil další střídající hráč Pulkrábek – 7:1. V 76. min. znovu pálil ostrými Hubálek, jenž stanovil konečný výsledek jednoznačného zápasu – 8:1. V samotném závěru byl několikrát blízko hattricku Hubálek, ale nebylo mu souzeno.

Po jednoznačném vítězství se Ústí C posunulo s plným bodovým ziskem na 4. místo, navíc jedním zápasem k dobru. V příštím kole bude céčko hrát v Helvíkovicích. Tento zápas je na programu v sobotu 31. 8. od 16.00 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.