Bouška – Bartoň – M.Šimek – Janda - Vacek

A.Bartoš st./46.Barkóci/ – Šmíd – Popelář – Popel – A.Bartoš ml./54.Řehák/

Špaček

BRANKA:  Popelář

Dorostenci zastavili sérii dvou porážek v řadě /jedno kolo je předehráno/ a po vcelku dobrém výkonu vyhráli alespoň v prodloužení na penalty. Od úvodního hvizdu rozhodčího byli domácí opticky lepším týmem, ale před brankou nebezpeční nebyli. Náznak šance Šmída z 10. min. zablokovala obrana. V 18. min. se neujal ani přímý kop Popeláře z 20m. Hostující tým branku Boušky prakticky neohrozil, ale v závěru poločasu se dostal do vedení, když neuvěřitelný kiks v ústecké obraně potrestal do prázdné branky Pišta – 0:1. Po přestávce nastoupil do útoku Jiskry nejlepší střelec týmu Barkóci, který byl lehce zraněn. Domácí si vytvořili místy až drtivou převahu, ale gól ne a ne padnout. Z několika protiútoků do otevřené obrany mohli několikrát skórovat hosté. Dvakrát je vychytal Bouška, jednou pomohlo břevno. Alespoň vyrovnání nakonec přišlo v 81. min., kdy se po pěkné akci středem hřiště prosadil dobře hrající Popelář – 1:1. V 2. poločasu několikrát unikl obraně Popel, ale ani jednou se nedostal k zakončení.

Zápas dospěl k prodloužení, které ovládl brankář Bouška, který dva pokusy hostů kryl, jednou mu pomohlo břevno. Sám Bouška pak dal třetí gól a to znamenalo vítězství a bod navíc /před ním proměnili Popelář a Barkóci/.

Dorostenci mají tento týden bohatý program.

Ve čtvrtek 29. 8. v 17.00 hodin hrají další předehrávku v Hlinsku a v sobotu 31. 8. nastoupí od 14.30 hodin v Chocni.