Dorost 4.kolo
SPARTAK CHOCEŇ - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                 2   :   1   / 1 : 0 /            

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : 

Bouška – Bartoň/71.M.Šimek/ – Řehák – Janda - Vacek

A.Bartoš st. – Šmíd – Popelář – Popel – A.Bartoš ml.

Barkóci

BRANKA:  A.Bartoš st.

 

Dorostenci odehráli v týdnu dva zápasy a oba prohráli stejným rozdílem, když určitě nebyli horší.

Ve čtvrtečním utkání v Hlinsku se střelecky prosadil Barkóci, ale na body to nestačilo. Obdobný průběh měl i nedělní zápas v Chocni. Byl to už šestý zápas v sezoně a měl obdobný průběh jako ty předchozí. Ústí není opticky horší svého soupeře, ale nedokáže svůj vcelku slušný herní projev afektivně využít. Z tohoto pohledu moc chybí nejlepší střelec a tahoun týmu Ivo Batrla zraněný hned po několika minutách úvodního zápasu. Nedělní vyrovnaný zápas se začal lámat v závěru 1. poločasu, kdy se z gólu do šatny radoval nejvíce domácí Gerčák – 1:0. Krátce po zahájení druhé části se dokázal prosadit jeden z Adamů Bartošů hrajících v dresu Ústí – 1:1. Zdálo se, že by se už konečně mohlo na dorostence Jiskry usmát štěstí v podobě dobrého výsledku. Proti byl však opět Gerčák, který v 78. min. dokázal proměnit šanci a stanovit konečný výsledek 2:1. Přes největší snahu se už hostům nepodařilo výsledek pozměnit.

Dorostenci Ústí tak klesli až na 14. místo z osmnácti účastníků přeboru a to není moc dobré postavení.

Zlomit nepříznivé výsledky může mužstvo Jiskry v příštím kole, kdy na svém hřišti absolvuje klasické derby proti sousední České Třebové. Tento zápas se hraje v sobotu 7. 9. od 12.15 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


01.10.2022 - FK Náchod - 16:00


FK Náchod

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.