Javorski – J.Kalousek – Novák – Bechynka - Černý

Rotter- Š.Kopecký/83.Popel/ – Kolář/64.Mako/ - Eliáš

J.Procházka – Pulkrábek/80.Šmíd/

BRANKY:  Procházka, Eliáš, Pulkrábek

Ústecké céčko nastupuje ke každému zápasu v silně obměněné sestavě, ale zatím neztratilo ani bod. Se zápasem k dobru se dělí o vedení s týmem FK Kerhartice.  Také sobotní mužstvo si se svým soupeřem dokázalo poradit. Hosté ovšem nebyli vůbec špatní, domácí museli o výsledek poctivě bojovat. Na těžkém terénu se na gól čekalo do 24. min., kdy se po akci a přihrávce Eliáše prosadil sám před brankářem Procházka – 1:0. V závěru úvodní části se velmi dobře hrající Eliáš postaral o klidný průběh přestávky – 2:0. Ve druhém poločasu si domácí hlídali vedení, hrálo se převážně na polovině hostů, kteří ovšem využívali každou možnost na protiútok. V 62. min. se po krásném uvolnění od Rottera dostal za obranu Pulkrábek, hokejovým blafákem si položil na zem brankáře a do prázdné branky zvýšil na 3:0. Ani po tomto gólu hosté nerezignovali a za snahu byli odměněni. V 70. min. využil zaváhání v obranných řadách domácích Kučera, který stanovil konečný výsledek zajímavého klání.