Hortlík – M.Šimek – Řehák – Janda/46.Bouška/ - Vacek

A.Bartoš st. – Šmíd – Popelář – Synek/46.A.Bartoš ml./

Popel/60.Barkóci/ - Bartoň

BRANKY:  A.Bartoš st., Bouška

Dorostenci Jiskry kráčí od porážky k porážce, tentokrát nestačili na společný tým obcí Prosetín a Holetín. Mladý tým ale sbírá zkušenosti a ty se jim budou hodit v dalších zápasech, nejen této sezony. Utkání začali lépe domácí, když v 17. min. otevřel gólový účet Borna – 1:0. Tak skončil také první poločas, ve kterém určitě hosté nebyli horším týmem. To potvrdil krátce po zahájení 2. poločasu Adam Bartoš, jenž v 48. min. vyrovnal – 1:1. Jenže radost netrvala dlouho, v 51. min. vrátil domácím vedení Gabriel – 2:1. Snahu hostů o zvrat zmrazil navíc v 66. min. Holas – 3:1. Hostující celek ještě vzkřísil naděje v 77. min. po úspěšné koncovce Boušky – 3:2. Poslední slovo měli však znovu domácí, když v 89. min. definitivně rozhodl Netolický – 4:2.

Dorostenci Jiskry klesli až na 16. místo a se ziskem pěti bodů jsou lepší pouze jak Polička/Bystré a Heřmanův Městec.

To vše se může změnit po dalším kole, kdy na domácím hřišti nastoupí proti FO Lanškroun. Další atraktivní derby se hraje v sobotu 21. 9. od 11.45 hodin.