Soukup – Hašek – Duben – Pávek - Skuhravý

Hron//79.Matoušek/ - Eliáš/89.Palmeira/ - Jelínek

Putz/85.Nzembia/ - Janko/30.Koutenský/ - Matějka/83.Kubů/

185 diváků

BRANKY33.´Pávek /p/, 45.´Duben, 54.´Matějka, 85.´Eliáš – 14.´Grepl, 23.´Špatenka

Fotbalisté Jiskry potřetí za sebou šli na hřišti soupeře do vedení /v Zápech dokonce dvougólového/, aby nakonec do autobusu nastupovali se svěšenými hlavami. Hosté začali výtečně, v sestavě s uzdraveným kapitánem Vaňousem domácí v úvodu dokonale zaskočili. Ve 14. min. se po jeho přihrávce prohnal kolem obránce Mayer, přesně nacentroval před branku, kde Grepl pohodlně uklidil míč do sítě – 0:1. O dvě minuty později znovu Mayer prakticky z obdobné akce vyzval ke skórování Nágla, jenž zblízka přestřelil. Ve 23. min si jesličkami vytvořil prostor Špatenka, nahrál Vaňousovi a pádil středem hřiště do uličky, kterou mu kapitán vydláždil. Sám před brankářem nezaváhal a zvýšil na 0:2. Poté však domácí potvrdili, že nejsou na čele tabulky náhodou. Výrazně přidali a získali několik standardních situací kolem vápna, po jedné z nich v 33. min. vznikl uvnitř šestnáctky velký závar končící asi faulem a nařízenou penaltou. Tu bezpečně proměnil Pávek – 1:2. V 41. min. mohl ještě po centru Langera zvýšit hlavou Nágl, nemířil však přesně. O vedení přišli hosté v první minutě nastaveného času, když nezachytili bleskový únik po pravém křídle, po němž od zadní lajny přišla přihrávka pod sebe zakončená nekompromisní ránou Dubna pod břevno – 2:2. Klasický gól do šatny určil rámec 2. poločasu, domácí získali sebevědomí a šli cílevědomě za vítězstvím. Pomohly jim i chyby ústeckých hráčů. V 53. min. po zbytečném rohu se dostal ve vápně k míči Hašek, po jehož zpětné přihrávce proti noze otočil zápas přesnou střelou Matějka – 3:2. Z pohledu Ústí bylo ještě hůře v 63. min, kdy byl po druhé ŽK za faul vyloučen Nágl. Šance na zisk alespoň jednoho bodu klesla na bod mrazu. Definitivní pojistku domácího vítězství založil špatným výkopem Jeřábek, následoval další bleskový průnik po pravém křídle zakončený přesnou přihrávkou na Eliáše, jenž zblízka upravil na konečných 4:2. Po skvělém začátku velká sprcha pro svěřence trenéra Chudého, kteří musí v příštích kolech sérii porážek konečně zastavit. V tabulce totiž kleslo Ústí až na čtrnácté místo. Hodně napoví příští domácí zápas proti Pardubicím „B“, který se hraje