Z.Šimek – V.Kopecký – J.Dostál – Janda – J.Kalousek

Rotter – Mašanský – Pulkrábek - Barkóci

Šmíd – I.Dostál

BRANKY:  2x Mašanský, Barkóci /p/, J.Kalousek

Silně kombinovaný tým sestavený z hráčů několika generací absolvoval přestřelku v Třešňovci, aby stejně jako v minulém kole přišel o druhý bod v neúspěšném penaltovém nastavení. Utkání se přítomným diváků muselo líbit, stále se bylo na co koukat. Domácí vstoupili do zápasu razantně a už v 7. min. je dostal do vedení Betlach. Krátce na to v 10. min. však kontroval Marek Mašanský – 1:1. V úvodní části se však skóre měnilo ještě několikrát, ve 12. min. skóroval Štarman – 2:1. Stejný hráč se prosadil také v 24. min., když zvyšoval na 3:1. Zdálo se být rozhodnuto, ale zdaleka nebylo, hostující tým v závěru poločasu dokázal vyrovnat. V 42. min snižuje svým druhým gólem Mašanský – 3:2. V závěrečné minutě úvodní části domácí chybovali a z nařízené penalty vyrovnal Barkóci – 3:3. Po přestávce se obě mužstva zaměřila více na obranu, branek už moc nepadlo, přesto se borci z Třešňovce radovali, když v 59. min. zvýšil Zuch – 4:3. Poslední slovo však měli hosté v 85. min., kdy Jan Kalousek svým gólem dostal zápas do prodloužení. V něm byli domácí lepší a připisují si do tabulky jeden bod navíc.

V příštím kole nastoupí Ústí „C“ na domácím hřišti proti Sokolu Těchonín. Tento zápas je na programu