A.Kalousek – J.Šimek – Kapoun - Šváb - Dominik Cindr/48.Dudek/

Horálek – Žďárský – A.Borovička – Alexandr Langer

D.Bartoš – Koukol

BRANKA:   Koukol

Na hřišti jasně vedoucího celku tabulky podali starší žáci solidní výkon, ale na soupeře nestačili. Domácí byli od úvodních minut velmi aktivní, ale dlouho se nemohli prosadit. Smůlu prolomili až ve 22. min., kdy se prosadil Klaudinger – 1:0. Poté už ale své útočné aktivity začali proměňovat i střelecky. Ve 24. min. zvýšil Bulena na 2:0. Ve 29. min. byl nařízen pokutový kop, který proměnil Pokorný – 3:0. Do poločasu se však skóre měnilo ještě jednou, když v 33. min. vzkřísil naději hostujícího celku Koukol – 3:1. Po přestávce potvrdili domácí úlohu vysokého favorita a dovedli zápas do snadného vítězného konce. V 46. min. upravil Otradovský na 4:1 a konečnou podobu výsledku stanovil v 56. min. Novák – 5:1. Očekávané a zasloužené vítězství domácího celku nic nemění na skutečnosti, že starší žáci Jiskry nezklamali. V příštím kole na domácím hřišti bude jejich soupeřem SK Polička. Tento zápas se hraje v neděli 6. 10. od 12.00 hodin.