C muži 9.kolo
9. KOLO OP III. TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „C“ – SOKOL TĚCHONÍN  

                    7   :   1   / 2 : 0 /         

 

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – V.Kopecký – J.Dostál – J.Novák – J.Kalousek

Rotter – Mašanský/46.Karlík/ – Mansfeld – Rejda/53.Z.Šimek/

Holomek/46.Javorski/ – I.Dostál

BRANKY:  4x Ivan Dostál,  2x Rotter, Karlík

 

Po dvou nerozhodných zápasech, kde vítěze určila střelba ze značky pokutového kopu, si céčko snadno poradilo se soupeřem, který kousal pouze v 1. poločasu. Vzhledem k počasí se o víkendu hrálo na UMT a tam šli domácí do vedení už v 13. min., kdy otevřel skóre krásnou střelou Rotter – 1:0. Hosté v úvodní části několikrát zaměstnali gólmana Hubálka, ale ani jednou ho nedokázali překonat. To na druhé straně se střelecky činil nestárnoucí Ivan Dostál. Své střelecké představení odšpuntoval v 30. min. po pěkné akci středem hřiště zakončené přesnou střelou k tyči – 2:0. Po přestávce už hosté nestačili a skóre na jejich kontě utěšeně narůstalo. V 50. min. se prosadil střídající Karlík – 3:0. V 50. min. zakončil další pěknou akci Ivan Dostál, který v 60. min. završil hattrick, čímž zvýšil už na 5:0. Pak se konečně dostali ke slovu hosté, za cestu do Ústí byl odměněn úspěšnou střelou Lazorka – 5:1. V závěru zápasu, kdy už hostům evidentně docházela síla, zvýšil svým druhým gólem na 6:1 Rotter. V 89. min. uzavřel střelecké konto utkání svým čtvrtým gólem Ivan Dostál – 7:1. Ústecké céčko na pátém místě ztrácí na vedoucí pozici čtyři body s jedním zápasem k dobru.

V příštím kole cestuje „C“ mužstvo do Žichlínku, kde s místním béčkem hraje v sobotu 12. 1. od 10.15 hodinFotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.