A.Bartoš ml/83.Bartoň/ – Janda – Popelář – A.Bartoš st.

Šmíd – Barkóci

BRANKY:   4x  Barkóci, 2x Janda,

1x Šmíd, Bartoš ml., Bartoš st., Popel, Vacek

Pod vedením trenéra Krummera získali dorostenci Jiskry druhé vítězství v řadě když na UMT deklasovali odevzdaného soupeře. Souboj družstev z dolní poloviny tabulky se stal nečekaně jednoznačnou záležitostí, když domácí dorostenci převyšovali soupeře ve všech směrech. Skóre úrodného zápasu otevřelo Ústí už ve 3. min. po krásné akci a přihrávce A.Bartoše ml, kterou pohotově zakončil Šmíd – 1:0. Ten se pak zranil a do druhého poločasu už nenastoupil. Domácí od úvodních minut jasně dominovali, ale spalovali i ty největší šance, včetně nevyužité penalty Popelářem. Přesto v 15. min. zvýšil po úniku důrazný Barkóci, jenž takto začal své vydařené střelecké představení – 2:0. Do poločasu ještě upravil na 3:0 A.Bartoš ml. a v 45. min. stanovil výsledek úvodní části Barkóci – 4:0. Po přestávce už hosté zcela rezignovali, nejzaměstnanějším hráčem na hřišti byl jejich brankář, jenž musel registrovat další góly ve své síti. V 57. min. zvýšil už na 5:0 A.Bartoš starší. V 70. min. uplatil svoji rychlost Popel zvyšující už na 6:0. Krátce po sobě se dvakrát v 74. a 75. min. zapsal mezi střelce kapitán týmu Janda upravující postupně na 8:0. V 76. min. dokončil další zajímavou akci svého týmu Vacek – 9:0. Poslední slovo měl v 80. a 83. min. útočník Barkóci, jenž svým čtvrtým gólem v zápasu uzavřel skóre na jednoznačných 11:0.

Narůstající formu mohou dorostenci potvrdit v dalším utkání, které sehrají v sobotu 12. 10. od 12.00 hodin v Holicích. Tento soupeř bude ovšem určitě mnohem lepší než ten sobotní.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00