B muži 10.kolo
10. KOLO I. A TŘÍDY

SOKOL ROSICE N.L - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“  

                            2   :   1   / 0 : 1 /             

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Javorski – Černý - Stejskal – Bohunek – Pirkl

M.Krátký/63.Chalupník/ – Pavlásek – Oravec – Procházka/69.Š.Kopecký/

Pinkava - Abrahams

BRANKY:  48.´ Novotný, 86.´ Pešek  -  31.´ Procházka

 

Ústecké béčko zapsalo třetí porážku v řadě, když nadějně rozehraný zápas ztratilo po přestávce. Zápas se hráčům našeho týmu nevydařil, i v úvodní části hry byli domácí lepším týmem, nedařilo se jim jen v koncovce. Přesto v 31. min. šli hosté do vedení, když přímý kop Stejskala propadl na zadní tyč, kde pohotově dopravil míč do sítě Jan Procházka – 0:1. Přes několik nadějných příležitostí Rosic skončil poločas vítězstvím hostujícího celku. Krátce po zahájení druhého poločasu však domácí svůj nápor brzy zúročili. V 47. min. ještě zachránilo branku Javorského břevno, ale v 48. min. se po nepodařeném odkopu z obrany Jiskry dostal míč k Novotnému, jenž si s nabídnutou šancí zkušeně poradil, nekompromisně prostřelil gólmana a vyrovnal. Poté pokračoval nápor Rosic a ve chvíli, kdy se už dalo myslet na prodloužení, přišel rozhodující úder. Domácí se prokombinovali až před pokutové území Ústí, jeden z útočících hráčů navedl míč do středu, přihrál Peškovi, a ten se i s pomocí lehké teče, trefil přesně k tyči – 2:1.

Podle vyjádření trenéra béčka Pražáka je těsné vítězství domácích zasloužené. Jeho svěřenci sice opticky nebyli vyloženě horším týmem, ale zaostávají hlavně v útočné fázi, kde chybí schopnost udržet míč, finální přihrávka a důrazné zakončení.

Sérii porážek je potřeba ukončit, nejlépe hned v příštím domácím utkání, které je na programu neděli 20. 10. od 15.00 hodin. Soupeřem našeho týmu bude nebezpečný nováček Sokol TateniceFotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


14.08.2022 - RMSK Cidlina - 17:00


RMSK Cidlina

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.