C muži 10.kolo
10. KOLO OP III. TŘÍDY

FO ŽICHLÍNEK „B“ - JISKRA ÚSTÍ N.O. „C“   

                           1   :   3   / 2 : 0 /         

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

J.Krátký – Rejda - V.Kopecký – J.Novák – J.Kalousek

Rotter/85.R.Langer/ – Mašanský/63.Hubálek/ – Mansfeld – Karlík

Pulkrábek/46.Holomek/ – I.Dostál

BRANKY:  2x Ivan Dostál,  Rotter

 

Na hřišti předposledního celku tabulky potvrdilo ústecké céčko úlohu favorita. V sestavě téměř totožné jako v minulém kole rozhodli hosté už v průběhu úvodní části. Do střelecké formy se dostává Ivan Dostál, jenž se výrazně prosadil i v tomto utkání. Ve 14. min. právě Dostál zakončil pěknou akci a otevřel skóre. Herní převahu Jiskry o dvě minuty později realizoval opět Dostál zvyšující už na 2:0. Ještě do poločasu zajistil pohodlné vedení v 43. min. Filip Rotter – 0:3. Po přestávce už hosté šetřili síly a do hry se dostali i domácí. Své zlepšení dokumentovali v 59. min., v níž snížil na konečných 1:3 Tesař.

V příštím kole čeká na „C“ tým Jiskry na domácím hřišti těžký soupeř. V sobotu 19. 10. od 13.00 hodin začíná přímý souboj o druhé místo proti FC Žamberk „B“.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.