Dorost 10.kolo
10. KOLO /12. ZÁPAS/ KP DOROSTU U19

SK HOLICE/SEZEMICE - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                               12   :   0   / 9 : 0 /            

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : 

Bouška – Bartoň/46.Popel/ - M.Šimek – Řehák/58.Popelář/ - Vacek

A.Bartoš ml. – Janda/46.Synek/ – Šmíd – A.Bartoš st.

Barkóci - Batrla

 

 

V minulém kole dorostenci na domácím hřišti svého soupeře rozstříleli dvouciferným výsledkem. Tento rozdíl ve skóre se jim evidentně zalíbil, protože o týden později, prakticky v totožné sestavě inkasovali ještě větší příděl. Těžko hodnotit zápas, ve kterém je konečný výsledek tak jednoznačný. A to společný celek Holice/Sezemice nepatří k lídrům, je na průběžně devátém místě. V sobotu v poledne si však dorostenci tohoto celku s chutí zastříleli. Skóre otevřel už v 8. min. Sušil, který si v tomto utkání s chutí zahrál a vsítil ještě další tři góly. Brankový účet jednoznačného zápasu, kde výsledek hovoří za všechny komentáře, uzavřel v 83. min. Kudrna, stanovil neuvěřitelný konečný stav 12:0.

Horší to snad už nemůže být, takže v příštím domácím utkání je potřeba napravit reputaci. V sobotu 19. 10. od 10.45 hodin začíná zápas proti MFK Chrudim „B“.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.