Starší žáci 8.kolo
8. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

SOKOL MORAVANY - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                           4   :   1  / 4 : 0 /    

SESTAVA  ÚSTÍ :

A.Kalousek – J.Šimek – Daniel Cindr/68.Kusý/ - Šváb - Dominik Cindr

Horálek – Dudek/65.Vlaškovský/ – A.Borovička – Alexandr Langer/68.Skala/

D.Bartoš – Koukol

BRANKA:   Skala

 

Na hřišti v Dašicích potvrdili domácí úlohu favorita, jsou na třetím místě tabulky a o svém vítězství rozhodli hlavně v úvodní části. Výtečně jim vyšel začátek zápasu, už ve 4. min. otevřel skóre Bidlo – 1:0. Další uklidnění pro domácí přišlo v 10. min., v níž zvyšoval Kosina – 2:0. Hosté se snažili, bojovali, ale ve 29. min. nepohlídali Bakeše, jenž upravil na 3:0. Těsně před koncem 1. poločasu ještě zvýšil svým druhým gólem Kosina na 4:0. Po přestávce už nebyla převaha domácích tak markantní, skóre se měnilo až v poslední minutě a to ve prospěch hostů. Na konečných 1:4 snížil střídající Daniel Skala.

V příštím domácím zápase se starší žáci utkají s Jiskrou Litomyšl. Tento zápas se hraje v neděli 20. 10. od 11. 30 hodinFotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.