Mistrovské utkání 8.kolo
8. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SOKOL MORAVANY - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                               2   :   2   / 0 : 2 /                           

 

SESTAVA ÚSTÍ:

Jáneš – M.Pirkl, Husička, J.Borovička, Fišer, Adam Langer, Solar, Kusý,

D.Hoffman, Skala, Rýdl, Saňák.

BRANKYSkala, Kusý /p/

 

Také v tomto utkání byli domácí favoritem, jsou na šestém místě, hosté jsou desátí. Papírové předpoklady však hlavně v úvodní části neplatily. Byli to hosté, kdo udával ráz utkání, ve 12. min. otevřel skóre Skala – 0:1 a ve 28. min. potrestal chybu domácích z penalty Kusý – 0:2. Po přestávce ale mladší žáci společného týmu Moravany/Dašice zabrali, získali územní převahu, kterou dokázali zúročit alespoň k vyrovnání. Obrat začal v 38. min., kdy Jouza snížil na 1:2. Krádce před koncem zápasu pokazil radost ústeckým žákům Bakeš, jenž v 59. min. vyrovnal na konečných 2:2. Ale i tento výsledek je pro mladší žáky Ústí úspěchem /v týmu hraje řada hráčů věkově ještě v přípravkách/.

V příštím kole nastoupí svěřenci trenéra Špačka proti Jiskře Litomyšl. Hraje se v neděli 20. 10. od 13.15 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Kryštof Vašek - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


03.06.2023 - MFK Trutnov - 17:00


MFK Trutnov

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.