Dorost 11.kolo
11. KOLO /13. ZÁPAS/ KP DOROSTU U19

JISKRA ÚSTÍ N.O. – MFK CHRUDIM „B“

                             1   :   0   / 0 : 0 /            

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : 

Hlortlík – Bartoň/ - M.Šimek – Řehák - Vacek

Popel/80.Bouška/ – Janda – Šmíd – A.Bartoš st.

Barkóci - Batrla

BRANKA:   Barkóci

 

Dorostenci utrpěli v minulém kole zdrcující porážku v Holicích a čekal je další kvalitní soupeř. Po velmi dobrém výkonu dokázali svěřenci trenéra Krummera zvítězit a napravit si trochu pošramocenou pověst i sebevědomí. Od úvodního hvizdu rozhodčího bylo na všech hráčích znát, že chtějí na lekci z Holic zapomenout. Hosté začali aktivně a Hybeš hlavičkoval ve 3. min. těsně vedle. Domácí ale brzy hru vyrovnali, dostávali se před branku, kde však scházelo zakončení. V závěru úvodní části získalo Ústí až drtivou převahu, kdy gól visel doslova na vlásku. V 42. min. po obrovském obléhání vykopávali hosté několikrát z brankové čáry střely Šmída, Batrly i Barkóciho. V 44. min. si ve vápně krásně zpracoval míč Šmíd, jehož střelu brankář Chrudimi vyrazil na tyč. O minutu později se probil obranou Barkóci, dobře z vápna vystřelil, ani tentokrát se však míč mezi tři tyče nevešel. Ani po přestávce aktivita Ústí nepolevila, přidal však také soupeř. Hra měla vysoké tempo, útoky se střídaly na obou stranách. Své spoluhráče několikrát podržel jistý brankář Hortlík a udělal dobře, protože rozhodující chvíle zápasu přišla na druhé straně. V 69. min. vystihl důrazný Michal Barkóci chybnou rozehrávku obránců MFK, prošel s míčem do vápna, obešel brankáře a do prázdné branky vsítil rozhodující gól – 1:0. Po gólu chtěli hosté co nejrychleji vyrovnat, ale dobře pracující defenzíva Jiskry jim žádnou šanci nenabídla.

Tento úspěch určitě dorostenci moc potřebovali a můžou se těšit na další zápas. Ten sehrají v sobotu 26. 10. od 10.15 hodin

v sousedním Letohradu.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.