SESTAVA ÚSTÍ:

Jáneš – M.Pirkl, J.Borovička, Adam Langer, Solar, Kusý,

D.Hoffman, Skala, Rýdl, Saňák, Vlaškovský, Dudek

BRANKYSkala

Také mladší žáci sehráli poměrně nešťastné utkání, v němž určitě nebyli horším mužstvem. Hosté vytěžili hlavně z výškové převahy maximum, v prvním i druhém poločasu byli domácí fotbalově lepším týmem, ale v rozhodujících chvílích je dokázal soupeř oddělit od míče. Po bezbrankovém poločasu začali domácí výborně, uzavřeli hosty před jejich brankou a v 36. min. po krásné střele z dálky zazvonilo břevno. V 38. min. však nejvyšší hráč na hřišti Coufal využil své postavy, protlačil se před brankáře a otevřel skóre – 0:1. V 46. min. padl obdobně i další gól z kopačky Tmeje – 0:2. Domácí nerezignovali, v 48. min. se parádně trefil nejlepší střelec týmu Daniel Skala – 1:2. Drtivý závěrečný nápor se moc líbil přítomným divákům, ale vyrovnání nepřinesl, body putují do Litomyšle.

V příštím kole nastoupí mladší žáci na trávníku v Moravské Třenové. Tento zápas se hraje v sobotu 26. 10. v 11.15 hodin.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00